Sensus balíček pro barvu a lesk

vanoce 14

Novinka

Vánoční balíček Sensus pro barvu a lesk. Sada obsahuje Nutri Color Shampoo 250 ml a Illumy Light Oil 125 ml.  K balíčku je kartáč zdarma.

Více informací

413 Kč

Výživný a ochranný šampon pro obarvené nebo melírované vlasy. Obsahuje rostlinný keratin, bobule goji a acai. Ideální pro suché, barvené nebo melírované vlasy.Šetrně vlasy umyje a zanechá je lesklé a hydratované, umožní prodloužit trvanlivost barvení.

Návod k použití: Naneste rovnoměrně na mokré vlasy a vlasovou pokožku. Dobře na vlasech promněte, pak vydatně opláchněte a podle potřeby zopakujte. SLS/SLES FREE.

Posilní vlákna kapilár a zlepší jejich pružnost, opraví strukturu poškozených vlasů.

Obarvené vlasy získají ochranu a díky anti age efektu i energii a sílu.

Svým zvláčňujícím účinkem vlasy revitalizuje a hydratuje ošetřené vlasy.

Rozjasňovací sprej ideální na matné nebo barvené vlasy s obsahem luminescinu a bobulí Goji. Zajistí vlasům ochranu,přidá zářivý lesk a prodlouží trvanlivost barvení.

Návod k použití: nastříkejte na vlhké nebo suché vlasy rovnoměrně po celé délce až po špičky. Zopakujte aplikaci na nejvíce postižených partiích. Rozčesejte a pokračujte úpravu vlasů do účesu.


Výborně se hodí i jako příprava před žehlením kulmováním. 

Extrakt z květů divizny, rostliny široce rozšířené v celém Středozemí. Má schopnost pohlcovat a přeměnit UV paprsky na lesk. Bobule rostliny Goji jsou původem z Číny a jsou bohaté na vitamíny, aminokyseliny, rostlinné mastné kyseliny, používají se na doplnění vitaminů a na výživu vlasů. Obsahují vitamín A se silným mají antioxidační, anti age účinek a chrání před volnými radikály. Pohlcuje ultrafialové záření. 

Přemění UV paprsky na nový zdroj světla, který vlasům přidá lesk. Obarvené vlasy získají ochranu a díky anti age efektu i energii a sílu. Chrání vlasy a snižuje negativní účinek ultrafialového záření.

Na obrázku produktu jsou vyobrazeny všechny nabízené balíčky.

Nebyl přidát žádný komentář.

Napsat recenzi

Sensus balíček pro barvu a lesk

Sensus balíček pro barvu a lesk

Vánoční balíček Sensus pro barvu a lesk. Sada obsahuje Nutri Color Shampoo 250 ml a Illumy Light Oil 125 ml.  K balíčku je kartáč zdarma.

Napsat recenzi

Prohlédnuté produkty