Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Dětská kadeřnická křesla

Dětská kadeřnická křesla

Návštěva kadeřníka s dítětem odteď nemusí být spojena s pláčem a hádkou. Když se náš malý klient posadí na toto křeslo, bude potěšen a návštěva kadeřníka se promění v zajímavé dobrodružství. Židle je velmi stabilní a bezpečná, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlná jak pro našeho malého klienta, tak pro stylistu.

  • 5 590 Kč
    5 590 Kč

    Kadeřnické křeslo GABBIANO pro děti. Krásně vyrobený nábytek, pohodlný posed. Křeslo je vybaveno opěrkou na nohy, loketními opěrkami a zábranami /madly/ , které zajišťují, aby dítě nevyklouzlo. Potaženo je vysoce kvalitní eko-kůží.

  • 5 990 Kč
    5 990 Kč

    Gabianno CHILD je kadeřnická židle pro děti. Krásně dokončený nábytek, velmi pohodlné sedadlo. Sedačka je vybavena držadly, která zabraňují sklouznutí dítěte ze sedadla. Černý nábytek. Materiál čalounění - vysoce kvalitní ekologická kůže.

  • 15 990 Kč
    15 990 Kč

    Stylové křeslo, jehož přední část zdobí dřevěný lakovaný kůň, který chrání dítě před pádem ze židle. Ornament lze také demontovat.   Velikost balení:   62 x 62 x 56 cm

  • 15 790 Kč
    15 790 Kč

    Od nynějška nemusí být návštěva kadeřnictví s dítětem spojena s pláčem. Když náš malý klient sedí na tomto křesle, bude potěšen a návštěva kadeřnictví se promění v zajímavé dobrodružství.

  • 9 590 Kč
    9 590 Kč

    Od nynějška nemusí být návštěva kadeřnictví s dítětem spojena s pláčem. Když náš malý klient sedí na tomto křesle, bude potěšen a návštěva kadeřnictví se promění v zajímavé dobrodružství.Křeslo je velmi stabilní a bezpečné, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlné jak pro našeho malého klienta, tak pro kadeřníka.

  • 10 690 Kč
    10 690 Kč

    Od nynějška nemusí být návštěva kadeřnictví s dítětem spojena s pláčem. Když náš malý klient sedí na tomto křesle, bude potěšen a návštěva kadeřnictví se promění v zajímavé dobrodružství.Křeslo je velmi stabilní a bezpečné, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlné jak pro našeho malého klienta, tak pro kadeřníka.

  • 9 990 Kč
    9 990 Kč

    Od nynějška nemusí být návštěva kadeřnictví s dítětem spojena s pláčem. Když náš malý klient sedí na tomto křesle, bude potěšen a návštěva kadeřnictví se promění v zajímavé dobrodružství.Židle je velmi stabilní a bezpečná, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlná jak pro našeho malého klienta, tak pro stylistu.

  • 8 590 Kč
    8 590 Kč

    Když se náš malý klient posadí na toto křeslo, bude potěšen a návštěva kadeřníka se promění v zajímavé dobrodružství.Židle je velmi stabilní a bezpečná, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlná jak pro našeho malého klienta, tak pro stylistu. Kadeřnické křeslo zaručuje pohodlí pro malé zákazníky salonu a optimální pracovní podmínky.

  • 6 990 Kč
    6 990 Kč

    Od nynějška už nemusí být návštěva kadeřnictví s vaším dítětem spojena s pláčem a povykem.Když si náš malý zákazník sedne na tuto židli, bude nadšený a návštěva kadeřnictví se změní v zajímavé dobrodružství.Židle je velmi stabilní a bezpečná, má hydraulické nastavení výšky a je velmi pohodlná jak pro našeho malého zákazníka, tak pro kadeřníka.

  • 9 990 Kč
    9 990 Kč

    Návštěva kadeřníka s dítětem odteď nemusí být spojena s pláčem a hádkou. Když se náš malý klient posadí na toto křeslo, bude potěšen a návštěva kadeřníka se promění v zajímavé dobrodružství.Židle je velmi stabilní a bezpečná, má hydraulické nastavení výšky, je velmi pohodlná jak pro našeho malého klienta, tak pro stylistu.

  • 2 490 Kč
    2 490 Kč

    Dětské kadeřnické křeslo BCH-609Proměňte dětskou návštěvu u kadeřníka v zajímavé dobrodružství. Když se váš malý klient posadí do tohoto křesla, bude potěšen. Čalounění má bojovný design, který osloví chlapce i dívky.

  • 4 990 Kč
    4 990 Kč

    Dětské kadeřnické křeslo BW-602S tímto křeslem si váš malý klient bude moci hrát!Naše dětské holičské křeslo BW-602 ve tvaru závodního auta je vybaveno klaksonem a světly.

  • 4 990 Kč
    4 990 Kč

    Dětské kadeřnické křeslo BW-10886.Křeslo, které mají rádi malí zákazníci. Nezapomeňte na své nejmenší zákazníky a investujte do dětského kadeřnického křesla BW-10886.

  • 8 590 Kč
    8 590 Kč

    Váš malý zákazník si bude moci hrát na této autosedačce!Naše dětská holičská židle Mercedes je vybavena klaksonem, světly a melodiemi.Potěší i ty nejneposlušnější nejmenší. Kadeřnický nábytek Beauty System se vyznačuje velmi originálním stylem, ale to není vše.Naše kadeřnická křesla jsou velmi pohodlná, poskytují pohodlí zákazníkům a ergonomii pro kadeřníky.

  • 8 590 Kč
    8 590 Kč

    Váš malý zákazník si bude moci hrát na této autosedačce!Naše křeslo Mercedes Kids Barber Chair je vybaveno klaksonem a světly.Potěší i ty nejneposlušnější nejmenší. Kadeřnický nábytek Beauty System se vyznačuje velmi originálním stylem, ale to není vše.

  • 5 990 Kč
    5 990 Kč

    Váš malý zákazník si bude moci hrát na této autosedačce!Naše dětská holičská židle Range Rover je vybavena klaksonem a světly.Potěší i ty nejneposlušnější nejmenší. Kadeřnický nábytek Beauty System se vyznačuje velmi originálním stylem, ale to není vše.