Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Pomůcky, ostatní..

Kadeřnické pomůcky mají v provozovnách své nezastupitelné místo a napomáhají plnit přání všech zákazníků. Z toho důvodu je potřeba vybírat kvalitní kadeřnické pomůcky, které nejen že usnadní práci, ale zároveň se na ně budete moci kdykoli spolehnout. V naší nabídce proto najdete kadeřnické nástroje a pomůcky v profesionální kvalitě, od léty prov...

Kadeřnické pomůcky mají v provozovnách své nezastupitelné místo a napomáhají plnit přání všech zákazníků. Z toho důvodu je potřeba vybírat kvalitní kadeřnické pomůcky, které nejen že usnadní práci, ale zároveň se na ně budete moci kdykoli spolehnout. V naší nabídce proto najdete kadeřnické nástroje a pomůcky v profesionální kvalitě, od léty prověřených a zkušených výrobců, kteří přesně vědí, co kadeřníci pro dobře odvedenou práci potřebují. Vyberte si z naší bohaté nabídky profesionálních kadeřnických nástrojů a pomůcek.

Více