Filtry zboží

Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Slabá fixace

Slabá fixace

Lak na vlasy je přípravek, který patří mezi základní vybavení kadeřnictví a také mnohých žen a mužů. Používá se na úpravu finálních účesů a je skvělým pomocníkem pro jejich fixaci. Zajistí, aby vaše upravené vlasy držely tvar a objem během celého dne. Dokáží vaše vlasy ochránit před UV zářením nebo nepříznivým počasím. Dodají vašim vlasům lesk, ...

Lak na vlasy je přípravek, který patří mezi základní vybavení kadeřnictví a také mnohých žen a mužů. Používá se na úpravu finálních účesů a je skvělým pomocníkem pro jejich fixaci. Zajistí, aby vaše upravené vlasy držely tvar a objem během celého dne. Dokáží vaše vlasy ochránit před UV zářením nebo nepříznivým počasím. Dodají vašim vlasům lesk, vitalitu a zdravý vzhled.

Čím vyšší stupeň fixace, tím pevnější bude váš účes. Sprej s maximální fixací však není vhodné používat za každé situace.

Slabá a střední fixace laku na vlasy má velmi malou účinnost a slouží spíše na zafixování jemných vlasů.

Více