Filtry zboží

Výrobce

Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Sponky, pinety, skřipce

Sponky, pinety, skřipce

Klipsy, spony, skřipce, pinety a další kadeřnické potřeby jsou pomůcky, bez kterých se v kadeřnické salonu neobejdete. Hledáte kvalitní skřipce, spony a pinety do vlasů pro snadný styling a tvorbu účesu? V našem sortimentu najdete kadeřnické potřeby z vysoce kvalitních materiálů, od hliníkových pinet až po praktické klipsy, skřipce a spony v růz...

Klipsy, spony, skřipce, pinety a další kadeřnické potřeby jsou pomůcky, bez kterých se v kadeřnické salonu neobejdete. Hledáte kvalitní skřipce, spony a pinety do vlasů pro snadný styling a tvorbu účesu? V našem sortimentu najdete kadeřnické potřeby z vysoce kvalitních materiálů, od hliníkových pinet až po praktické klipsy, skřipce a spony v různých barevných provedeních. Našimi zákazníky jsou profesionálové ale i učni oboru kadeřník ale také domací spotřebitelé.

Více