Filtry zboží

Výrobce

Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Matuschka regenerace

Jméno Gerhard Matuschka se v kadeřnictvích stávalo pojmem. V roce 1964 dostal G. M. za úkol vybudovat špičkové kadeřnické pracoviště v Praze Ve Smečkách. Po adaptaci provozovny zde začalo fungovat Vlasové studio, ve kterém působila řada významných kadeřníků. Ve Vlasovém studiu působil G. M. 15 let. V roce 1979 odešel do Německa, kde s manželkou ...
Jméno Gerhard Matuschka se v kadeřnictvích stávalo pojmem. V roce 1964 dostal G. M. za úkol vybudovat špičkové kadeřnické pracoviště v Praze Ve Smečkách. Po adaptaci provozovny zde začalo fungovat Vlasové studio, ve kterém působila řada významných kadeřníků. Ve Vlasovém studiu působil G. M. 15 let. V roce 1979 odešel do Německa, kde s manželkou otevřeli kadeřnictví a začali spolupracovat s odborným časopisem Deutsche Friseur. Uveřejňovali zde technické kresby, návody a nové účesy.
Více