Aktuality

EET

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Získejte slevu!

Získejte slevu!

Registrujte se a získejte slevu.

Fanola tužidla, gely, lesky

Fanola professional

Fanola je italská kosmetická značka nabízející profesionální přípravky péče o vlasy. Fanola poskytuje nejen kvalitu, ale i spolehlivost a cenově dostupné výrobky. Společnost neustále vyvíjí a inovuje nové produkty a také proto patří mezi oblíbené značky.

 • 218 Kč
  218 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. KRYSTALY PRO LESK. Speciální složení na bázi tekutých krystalů pro péči o vlasy a prevenci roztřepených konečků. Speciálně určeno pro suché vlasy a melírované vlasy. Dodává lesk bez plihnutí. Použití: naneste několik kapek na...

 • 187 Kč
  187 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. FLUID PRO PODPORU VLN. Fluid pro zvýraznění přirozeného tvaru vln. Dodává vlasům pružnost. Použití: Naneste na umyté ručníkem vysušené vlasy, následně vysušte.

 • 187 Kč
  187 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. KRÉM PRO TVORBU VLN. Odděluje a tvaruje kudrnaté nebo zvlněné vlasy. Dodává pružnost , texturu a lesk. Použití: naneste na vlhké vlasy, zvýrazněte tvar vln, nechte volně uschnout nebo vysušte pomocí difusoru.

 • 151 Kč
  151 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky.GEL EXTRA SILNÝ. Hustý gel, který umožňuje tvorbu, modelaci a fixaci vybraných účesů. Dovoluje silnou kontrolu a vysokou fixaci účesu. Použití: Naneste na čisté vlhké nebo suché vlasy, pomocí prstů definujt tvar účesu nebo...

 • 151 Kč
  151 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky.TEKUTÝ GEL EXTRÉM. Pevně a jistě tvaruje a fixuje každý pramen, rychle zasychá a nezanechává zbytky. Použití: pomocí dlaní naneste na vlhké nebo suché vlasy pro celkovou fixaci, pro tvarování pramenů nanášejte pomocí prstů.

 • 217 Kč
  217 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky.PASTA PRO TEXTURU A FLEXIBILNÍ FIXACI. Idealní i pro modelaci kudrnatých vlasů s objemovým a matným efektem. Umožňuje tvorbu pružných účesů s pevnou a dlouhotrvající fixací. Použití: naneste malé množství produktu na...

 • 229 Kč
  229 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. OBJEMOVÁ PĚNA. Vlasům dodává objem a elasticitu, umožňuje maximální kreativitu. Rychle zasychá. Odstraňuje se snadno a beze zbytku pomocí hřebenu nebo šamponu.

 • 223 Kč
  223 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky.PĚNA NA KUDRNATÉ VLASY. Ideální pro disciplínu vlnitých vlasů. Pomáhá tvarovat a zvírazňovat přirozené nebo uměle vlnité a kudrnaté vlasy. Zvlnění je lehké, jemné a pružné. Vlasy jsou hydratované a lesklé. Použití:...

 • 151 Kč
  151 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky.UHLAZUJÍCÍ FLUID. Vyživuje a hydratujeutre vlasy , usnadňuje práci s účesem. Dodává disciplínu a lesk, eliminuje krepatěn. Použití: naneste na umyté vlasy po vysušní přebytečné vlhkosti ručníkem, rozetřete do délek a...

 • 229 Kč
  229 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. SPREJ PRO LESK A PROTI KREPATĚNÍ. Dodává neskutešný lesk bez zatížení a bez slepování. Eliminuje krepatění díky silnému antistatickému účinku. Použití: nastříkejte na vlhké vlasy před tvorbou účesu.

 • 217 Kč
  217 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. MATNÁ PASTA PRO EXTRA SILNOU DEFINICI. Měkká pasta pro docílení matného efektu se silně tužícím účnkem s dlouhodobým účinkem. Poskytuje tvar, texturu a objem.

 • 229 Kč
  229 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. SPREJ PRO TEPELNOU OCHRANU A FIXACI. Umožňuje tvorbu kreativních účesů pomocí přístrojů s vysokou teplotou. Zanechává vlasy jemné a lesklé bez plihnutí a nezanechává na vlasech žádné zbytky. 

 • 218 Kč
  218 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. TERMOOCHRANNÝ SPREJ. Jeho silná schopnost vytvořit ochranný film, usnadňuje uhlazení vlasů pomocí vysokých teplot. Velmi účinně chrání vlasy proti vysokým teplotám a vysoušení.

 • 229 Kč
  229 Kč

  Zakupte jakékoliv 3 produkty řady ST a získejte zdarma objemový lak 500 ml ušetříte 151,- Kč. Bonus přidáme do zásilky automaticky. EXTRA SILNÁ PĚNA. Vytváří ochranný film, vlasům dodává výživu a hydrataci. Poskytuje objem a elasticitu, umožňuje tak maximální kreativitu. Zasychá velmi rychle. Odstraňuje se snadno a beze zbytku pomocí hřebenu nebo šamponu.

 • 231 Kč
  231 Kč

  Narovnávající mléko s keratinem a arganovým olejem obohacené o mikro-aktivní zlato. Usnadňuje tvorbu účesu, dodává vyšší kontrolu nad nepoddajnými vlasy a zabraňuje krepatění. Vlasy jsou po použití jemné a zářivé a zároveň chráněné před vlivem tepla a vlhkosti. obsah: 200 ml

 • 212 Kč
  212 Kč

  Fluid na podporu vln s keratinem a arganem obohacený o mikro-aktivní zlato. Podporuje a zvýrazňuje vlny, navrací vlasům přirozenou pružnost. Vlasům také dodává lesk a antistatický efekt. obsah: 200 ml